انجمن بی تاوان آذربایجان غربی

اطلاع رسانی از آسیب های ناشی از تروریسم

“سیپان “فرمانده بلند پایه پژاک تسلیم شد

فرمانده بلند پایه گروهک تروریستی پزاک پس از جدایی از فرقه خود را تسلیم نیروهای  جمهوری اسلامی ایران کرد.

“سیپان “فرمانده بلند پایه پژاک تسلیم شد

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی به نقل از منابع آگاه ، یک فرمانده بلند پایه گروهک تروریستی پژاک پس از سال ها عضویت در فرقه تروریستی  ،از این گروه جدا و خود را تسلیم نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران کرد.

هفته قبل “کامران قوردویی میلان” از اهالی چالدران با کد سازمانی “سیپان” از فرمانده هان نظامی  بلند مرتبه پژاک در منطقه کله رش سلماس ،به محض محیا شدن  شرایط و موقعیت مناسب ، از مقر گروه متواری و خود را تسلیم نیروهای جمهوری اسلامی ایران کرد.

بنا به گفته های این منبع آگاه کامران قوردویی میلان اظهار داشت :”چند سال بود تصمیم به جدایی از پژاک را داشتم ولی عدم شرایط مناسب و سختگیری های موجود در فرقه مانع از جدایی من شده بود، و لی خوشبختانه  این بار موفق شدم با بهانه ای ارتباط با منابع خبری در ایران  ، از مقر گروه متواری و خود را به نزدیکتر پایگاه جمهوری اسلامی ایران برسانم .

اکنون این احتمال نیز وجود دارد ، تعداد بسیاری از عناصر پژاک از زندگی در کوه های قندیل به ستوه آمده و تصمیم به جدایی دارند ولی همان گونه که این فرمانده نظامی اذعان کرد ،گروه سختگیری بسیاری را در این مورد اتخاذ کرده و راه های فرار را تنگ کرده است.

تاریخ ارسال: سه‌شنبه 12 مرداد 1395 ساعت 10:58 | نویسنده: انجمن بی تاوان | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.