انجمن بی تاوان آذربایجان غربی

اطلاع رسانی از آسیب های ناشی از تروریسم

دختری ۱۲ ساله در دام گروه پژاک گرفتار شد

گروه کردستیز پژاک دختری ۱۲ ساله را از روستای مرزی استان آذربایجان غربی ، در راستای ترویج رفتارهای غیر اخلاقی در قندیل فریب داده و به مقر گروه منتقل کرد.

دختری ۱۲ ساله در دام گروه پژاک گرفتار شد

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی به نقل از منابع آگاه انتظامی استان آذربایجان غربی ، دختری ۱۲ ساله به نام فریده از اهالی روستای در شهرستان خوی واقع در آذربایجان غربی در دام گروهک تروریستی پزاک گرفتار شد.
این دختر ساده لوح روستایی متاسفانه با وعده های دورغین عناصر مخفی پژاک در روستا های مرزی فریب خورده و به کوه های قندیل انتقال یافت
خانواده این دختر فریب خورده با شکایت به ارکان های نظامی و قضایی ایران پیگیری وضعیت دختر خود بوده و این رفتار پژاک را رفتار غیر انسانی و حیوانی پژاک اعلام کرده اند.
پژاک خود را نمایندی قانونی و مشروع کردها خوانده و جنگ مسلحانه را در راستای احقاق حقوق مردم کُرد اعلام می دارد ،ولی این رفتار پژاک کاملا ماهیت ضدکُرد و تروریستی فرقه را هویدا می کند…
یک دختر ۱۲ ساله در حال حاضر به بلوغ فکری نرسیده و قدرت تجزیه و تحلیل مسائل سیاسی را نداشته و بدون شک در مبارزات سیاسی نمی تواند برای گروه مفید و موثر باشد ، و یا اینکه دختر ۱۲ ساله از چه قدرت بدنی برخوردار بوده که بتواند در جنگ های مسلحانه شرکت نماید؟!
این رفتار پژاک کاملا مشهود و ملموس می باشد ، فریب دختران کم سن و سال بیشتر در راستای رفتارهای حیوانی و غیراخلاقی بوده و متاسفانه این گونه افراد را تبدیل به بردگان جنسی می کند.


تاریخ ارسال: چهارشنبه 3 شهریور 1395 ساعت 15:22 | نویسنده: انجمن بی تاوان | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.