انجمن بی تاوان آذربایجان غربی

اطلاع رسانی از آسیب های ناشی از تروریسم

پ ک ک و پژاک پیام آور فقرو فحشا

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی : بسیاری از دختران و زنانی که مورد سوء استفاده جنسی و ابزاری قرار گرفته‌اند،از سوء تغذیه رنج برده و حق بازگشت ندارند.

پ ک ک و پژاک پیام آور فقرو فحشا

دلایل محکم و واضحی موجود است که ثابت می‌کند فقر و فحشا و اعتیاد در اردوگاه‌های تروریست‌های پ ک ک و پژاک رو به افزایش است. از مهمترین دلایل این فضاحت بزرگ می‌توان به‌موارد زیر اشاره نمود:
۱_ سنین ۱۵الی ۱۸ سال که بدترین شرایط سنی و اوج شهوت و نیاز جنسی هر فرد نوجوان و جوانان می باشد ، و باید در این محدوده سنی برخی مراقبت ها و ارتباط ها کنترل شود ، ولی در فرقه پ.ک.ک و پژاک موضوع بر عکس می باشد روابط دختر و پسر نوجوان در مقر گروهک آن هم بدون هیچ گونه ممانعت و عدم پایبندی به موازین شرعی خود نشان از ترویج فحشا میان اعضای می باشد.

۲_ مخالفت با حجاب دختران و آزادی روابط دختران با پسرها و نفی عقاید اسلامی نشان های از بی بندو باری و فحشا می باشد.

۳_ از مهم ترین راهکارهای پ.ک.ک و پژاک برای فریب نوجوان و جوانان شعار آزادی جنسی در گروهک می باشد و کثرت حضور جوانان و نوجوانان خود مصداق این گفته می باشد.

۴_ با اهمیت جلوه نشان دادن جایگاه زن و اعتبار دهی به مقام و منزلت زن بدون استثنا و یا شعار تساوی حقوق زن با مرد، زنان را به بردگان جنسی تبدیل می کنند! دختران زیادی را از کانون خانواده جدا کرده سپس با عنوان محافظان سران انتخاب کرده روابط نامشروعی را بر قرار می کنند .

۵_ تعداد فرمانده هان دختردر گروهک بیشتر از فرمانده هان پسر در گروهک می باشد ، تا با این عمل به راحتی بتوانند از دخترها سوء استفاده جنسی نمایند.

۶_ خود کشی دختران جوان در فرقه نشان از اوج بی بندوباری و فحشا در گروهک می باشد،نمونه اسامی دختران عضو پژاک که به خاطر تجاوز جنسی خودکشی کرده اند:

دوله نودیده (کد زیلان)، شیرین آمود (کد آیتن)، رحیمه یاشار (کد ریحان)، سحر فیلیز (کد سوزدار)، هدیه زنگین (کد بریوان)، سونگول سالمان (کد روزرین)، فاتما بایسال (کد ژیندا)، امینه عثمان (کد آهین ) و … .

۷_ اعترافات برخی از اعضاء جدا شده در خصوص بی بند وباری و فحشا در فرقه به عنوان مثال ژدت بولدان”، روزنامه ‌نگار و شهردار سابق “یوکسک اوآ”، در اروپا با ده نفر از زنان این گروه که از آزار و اذیت عبدالله اوجالان، سردسته “پ.ک.ک” و دیگر سران سازمان به ستوه آمده و فرار کرده بودند،

بهره کشی جنسی از زنان در گروه های تروریستی، پدیده ای زاییده از ماهیت و روابط تشکیلاتی این گروه ها است.می توان گفت که بهره کشی جنسی از زنان، جزء لاینفک گروه های تروریستی ضد اجتماعی که نیروهایشان را به زندگی مخفی، زیر زمینی و ضدخانوادگی ترغیب می کنند می باشد.ازدواج در پژاک ممنوع اما داشتن روابط نامشروع مخفی، امری رایج است. پ.ک.ک و پژاک ادعا می کنند که اعضای آنان نباید ازدواج کنند و یکی از شعارهای اصلی این فرقه توجه خاص به حقوق زنان و احترام به آن می باشد، اما در عمل چنین نیست. عثمان اوجالان ۶۰ ساله، برادر رهبر پ.ک.ک دو بار ازدواج کرد آن هم با دو دختر جوان ۳/۱ سنش (یکی ۲۱ ساله اهل منطقه قطور خوی و دیگری ۲۲ ساله اهل آکره کردستان). البته بدون این که روال متداول جامعه را طی کند. رهبر پژاک نیز با یک دختر آلمانی ازدواج کرده است. او مقیم آلمان است و در جایی گرم و نرم ادعای مبارزه برای کرد را دارد در حالی که اعضای سیه روز و ساده هم حق ازدواج ندارند، از سوء تغذیه رنج می برند و حق بازگشت هم ندارند. مردم کرد در ترکیه و عراق زندگی اقتصادی سختی را می‌گذرانند، اما روزنامه “ملیت”، نوشت که عثمان اوجالان ۵/۲ کیلو طلا به زن جدیدش داد و هزینه ازدواجش نیز ۵۲ هزار دلار بوده است.

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 20 آبان 1395 ساعت 09:07 | نویسنده: انجمن بی تاوان | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.