X
تبلیغات
زولا

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی

اطلاع رسانی از آسیب های ناشی از تروریسم

پژاک در پی جلب حمایت اقوام ایرانی

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی : گروهک تروریستی پژاک پس از یک دهه تحرکات و عملیات های تروریستی در مناطق کردنشین ایران و تخریب زیرساختارهای کردستان ایران تغییر استراتژی داده و با تدوین سیاست جدید بدنبال اجرای نقشه های امریکا و اسرائیل در خاورمیانه می باشد.

پژاک در پی جلب حمایت اقوام ایرانی

پژاک در سال ۱۳۹۳ بدلیل انزجار و نفرت کردهای ایران از سیاست های خشونت طلب و جنگ افروز این گروهک کردستیز گروه جدیدی بنام سیستم کودار تاسیس و اعلام کرد ، مبارزات نظامی خود را تعطیل و بسوی مبارزات فرهنگی و مدنی پیش خواهد رفت.
برخی از کارشناسان بر این باورند کودار محصول اختلاف سران پژاک می باشد ، ولی به هر حال سیاست کودار نیز پس از دو سال با شکست و ناکامی مواجه شد چرا که مردم فهمیم کُرد به خوبی تشخیص داده اند که کودار همان پژاک است با نام و نشان دیگری…
ناکامی های متوالی پژاک در عرصه های نظامی و سیاسی منجر شد ، این گروه تروریستی به خانه تکانی و تغییر و تحول بنیادین در سیاست گذاری شود بنابراین در همین راستا با تغییر و تحول اساسی و عمده کادرهایی رهبری سابق را به کلی برکنار،  و کادر رهبری جدیدی برگزید.
کادر رهبری جدید پژاک در اولین قدم فعالیت های خود بمنظور نشان دادن چهره ای متفاوت نسبت به کادر رهبری سابق اندکی ملایمت در تبین سیاست های خود نشان می دهند و با ادبیاتی نرم سخن می گویند.
کادر رهبری جدید فرقه در اولین سیاست راهبردی گروه ، دست به دامان اقوام ایرانی از  اعم از فارس ،ترک،بلوچ و عرب شده اند و از اقوام ایرانی خواست بمنظور مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران متحد و در قالب کنفدارلیسم دمکراتیک مشکلات ملت ایران را حل و فصل نمایند.

کمک های مالی کشورهای  عربی نظیر عربستان سعودی به پژاک نیز از سیاست های نوین فرقه بحساب می آید ولی گروه منکر کمک مالی عربستان سعودی می شود و دلیل آن واضح و روشن است چرا که پ ک ک و پژاک خود را در  جبهه تقابل با گروه های تکفیری همانند داعش معرفی می کنند و دریافت کمک مالی از عربستان مغایر با این ادعای آنان می باشد بنابراین مجبوراند منکر دریافت کمک های مالی از سعودی شوند.

پژاک در شرایطی بر طبل اتحاد میان اقوام ایرانی می کوبد که این گروه تروریستی کُردی چهره منفور در میان قوم کُرد می باشد و کُردها اولین قربانیان خشونت و تروریسم پژاک محسوب می شوند. همچنین سایر اقوام ایرانی ، پژاک و پ ک ک را گروهی تروریستی می دانند و در تقابل با این گروه شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب اسلامی و خاک وطن کرده اند.

ناامنی مناطق شمال غرب و غرب کشور و عدم توسعه اقتصادی در این مناطق در سایه تحرکات تروریستی پژاک می باشد.

بیش از ۲۸۰ تن از هم وطنان مان که بیشتر غیرنظامی می باشند توسط همین تروریست ها دار فانی را وادع گفته اند ،اکنون تروریست های پژاک چگونه چنین ادعای سخیفانه ی دارند؟

آیا ملت بزرگ این به همین راحتی همه ارزش های خود را زیر پا گذاشته و دست بیعت با گروه تروریستی می دهند؟

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 20 آبان 1395 ساعت 09:09 | نویسنده: انجمن بی تاوان | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.