انجمن بی تاوان آذربایجان غربی

اطلاع رسانی از آسیب های ناشی از تروریسم

عناصر پ ک ک و پژاک به خانواده ها در قندیل توهین ، و ضرب و شتم می کنند.

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی: خانواده های زیادی برای نجات فرزندان خود به قندیل و مقرهای پ ک ک و پژاک مراجعه می کند ، ولی متاسفانه هیچ یک از این خانواده موفق به ملاقات عزیزان نشده و در برخی از موارد نیز از تحویل جنازه آنان به خانواده ها امتنا می ورزند .

عناصر پ ک ک و پژاک به خانواده ها در قندیل توهین ، و ضرب و شتم می کنند.

خانواده یکی از قربانیان پژاک در مصاحبه ای اعلام نمود،پس از ۱۱ ما بی خبری از برادرهایم بنام های مولود و فولاد به مقر گروه پژاک در قندیل رفتیم .
متاسفانه عناصر پژاک با بی احترامی و اهانت با ما برخورد کرده اند.پس از بحث های طولانی و خواهش و تمنا از عناصر گروهک به ما گفته اند ،  برادرهایتان در کو هسالان کشته شده است و نمی توانید دیگر آنها را ملاقات نماید…

با شنیدن این موضوع بسیار ناراحت شدیم و از آنها خواستیم که جنازه ها را تحویل دهند ولی آنها با به کارگیری ادبیاتی بی ادبانه درخواست ما را رد کرده اند.

درمیان این بحث ها و خواهش و تمنا از آنها من از ناراحتی و شدت عصبانیت به انها گفتم که شما تروریست  و به ضرر مردم کُرد هستید ، تا آنها این حرف مرا شنیده اند بسوی من هجوم برده و بشدت من و خانواده را کتک کاری کرده اند و نزدیک بود با شلیک گلوله  ما را به قتل برسانند که بلافاصله آن مکان را ترک کردیم و نا امیدنانه به خانه برگشتیم.

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 20 آبان 1395 ساعت 09:21 | نویسنده: انجمن بی تاوان | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.