انجمن بی تاوان آذربایجان غربی

اطلاع رسانی از آسیب های ناشی از تروریسم

دست یاری «پ ک ک» بسوی سایر احزاب کردستان

«پ ک ک » بمنظور رهایی از فروپاشی دست یاری بسوی همه احزاب کُردستان دراز نموده است،احزابی را که تا به دیروز از نگاه« پ ک ک »ناکارآمد و واپسگرا بوده انددست یاری «پ ک ک» بسوی سایر احزاب کردستان

به گزارش انجمن بی تاوان :گروه تروریستی پ ک ک دست یاری بسوی همه احزاب کردستان چه مخالف و چه موافق دراز نموده و بدنبال تشکیل کنگره ملی کردستان است.

تدوام حملات روز افزون دولت ترکیه  بر گروه تروریستی پ ک ک ،این گروه را در مسیر متلاشی شدن قرار داده است.

شورای رهبریت پ ک ک طی فراخوانی از همه احزاب کردستان خواسته برای تشکیل کنگره ملی کردستان گام برداشته تا مشکلات کردها را بزودی حل و فصل نمایند.

پ ک ک در شرایطی از همه احزاب برای تشکیل کنگره ملی کردستان بیانیه صادر می نماید که  چند وقت قبل هیچ یک از احزاب را قبول نداشته و آنها را حزبی کلاسیک و بی ارده می نامید و مدعی بود «پ ک ک» تنها نماینده مشروع و قانونی کردهاست و مبارزات پ ک ک را مدرن و دارای برنامه منسجم می خواند.

طولانی شدن جنگ پ ک ک با ارتش ترکیه و همچنین اعزام نیروی نظامی به کردستان عراق و سوریه توان ادامه حیات و بقاء را از پ ک ک ساقط کرده است. پ ک ک برای رهایی از فروپاشی به ناچار دست گدایی بسوی احزابی دارز نموده که تا به دیروز آنان را حزب کلاسیک و بی تحرک می نامید.

تاریخ ارسال: یکشنبه 21 آذر 1395 ساعت 15:37 | نویسنده: انجمن بی تاوان | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.