انجمن بی تاوان آذربایجان غربی

اطلاع رسانی از آسیب های ناشی از تروریسم

نماینده حزب جنبش تغییر«گوران» زنان پیشمرگ را فاحشه خواند/عکس

نماینده حزب گوران در پارلمان عراق و از هواداران حزب «پ ک ک» زنان و دختران پیشمرگ کردستان را متهم به فساد اخلاقی و بی بندوباری نمود.
به گزارش انجمن بی تاوان به نقل از رسانه های اقلیم کردستان عراق ، سروه عبدالواحد نماینده حزب جنبش تغییر موسوم به «گوران » در اظهاراتی انتقادی زنان و دختران پیشمرگ حزب دمکرات کردستان عراق را متهم به روسپی گری کرده است. این نماینده گوران زنان و دختران پیشمرگ ها را فاحشه و بی بند وبار خوانده است.

نماینده حزب جنبش تغییر«گوران» زنان پیشمرگ را فاحشه خواند/عکس

حزب پارت دمکرات عراق بارزانی ها نیز نسبت به اظهارات این نماینده زن جنبش گوران واکنش نشان داده و رابطه غیر اخلاقی این نماینده خانوم را با سران احزاب دیگر منجمله پ ک ک و پژاک افشا نموده اند. عکس های مبتذل این نماینده خانم در فضای مجازی منتشر شده و ماهیت غیر اخلاقی وی را اثبات کرده است.
ارتباط غیر اخلاقی این نماینده زن با سران پ ک ک در قندیل و مهم تر از همه اظهارت وی نسبت به خانواده پیشمرگ ها نیز قابل تامل و بحث برانگیز است.
پ ک ک و پژاک همیشه پیشمرگ ها را بی اراده و بی غیرت می خواند و عناصر تسلیمی گروه بارها به این نکته اشاره کرده بوده اند که کادرهای گروه در ارتقاء بخشی و اعتباردهی به زنان گروهک همیشه زنان پیشمرگ ها را متهم به فساد اخلاقی می نموده اند، اکنون این نماینده حزب گوران از احزاب طرفدار پ ک ک بر صحت این موضوع مهر تائید زده و بدبینی پ ک ک نسبت به سایر احزاب را افشا نمود.

در شبکه های اجتماعی نیز بارها مشاهده شده بود که عناصر جدا شده از گروهک در افشاگری علیه گروه ، سخنانی مبنی فساد اخلاقی زنان و دختران پیشمرگ های حزب منحله دمکرات در اقلیم کردستان عراق اذعان کرده اند

photo_2016-12-09_23-05-29

تاریخ ارسال: یکشنبه 21 آذر 1395 ساعت 15:41 | نویسنده: انجمن بی تاوان | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.