انجمن بی تاوان آذربایجان غربی

اطلاع رسانی از آسیب های ناشی از تروریسم

گردهمایی ۳۰حزب و گروه کُردی بدون حضور «پژاک»

نماینده حدک به گزارشگر روداو تی و ی گفت پژاک جریان سیاسی غیر ایرانی بوده و با حضور نماینده پ ک ک در این مراسم لزومی نداشت پژاک در گردهمایی احزاب خاورمیانه باشد چرا که پ ک ک و پژاک هر دو یکی هستند.

گردهمایی ۳۰حزب و گروه کُردی بدون حضور «پژاک»


به گزارش انجمن بی تاوان به نقل از روداو تی وی ، انفجارهای سی ام آذر ماه سالجاری در دفتر قرار گاه مرکزی حدک ،این حزب را بر آن داشت ، با دعوت ۳۰ حزب و سازمان سیاسی از همه احزاب کُردی در خاورمیانه گردهمایی با احزاب کُردی برگزار نماید. . در این گردهمایی حزب منحله دمکرات مثل همیشه با وجود توهمات فراوان جمهوری اسلامی ایران را عامل این عملیات تروریستی خواند و سایر احزاب کُردی در این مراسم عملیات تروریستی را محکوم کرده اند.

حزب منحله دمکرات در این گردهمایی برای تخریب جایگاه جمهوری اسلامی ایران برای همه احزاب و گروه های کُردی در خاورمیانه دعوت نامه ارسال کرده بود ، حتی در این گردهمایی نماینده پ ک ک نیز حضور داشت .

نکته قابل توجه اینکه ، حزب حدک در این گردهمایی برای پژاک و کودار دعوت نامه ارسال نکرده بود. نماینده حدک به گزارشگر روداو تی و ی در مورد عدم ارسال دعوت نامه به پژاک و کودار گفت: پژاک جریان سیاسی غیر ایرانی بوده و با حضور نماینده پ ک ک در این مراسم لزومی نداشت پژاک در گردهمایی احزاب خاورمیانه باشد چرا که پ ک ک و پژاک هر دو یکی هستند.
لازم به ذکر است که با وجود ارسال دعوت نامه به اتحادیه میهنی ،گوران و اسلامی های کردستان عراق و پارت دمکرات (بارزانی) در این مراسم حضور نداشتند.

تاریخ ارسال: سه‌شنبه 7 دی 1395 ساعت 16:44 | نویسنده: انجمن بی تاوان | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.