X
تبلیغات
زولا

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی

اطلاع رسانی از آسیب های ناشی از تروریسم

موضع روشن هم وطنان کُرد در انتخابات ۹۶/پژاک حق مداخله در سرنوشت کردها را ندارد

هم وطنان فهیم و با بصیرت کرد وجود احزاب در خاک وطن را ناامنی دانسته و برای رهایی  و ابتلا نشدن به بحران های  موجود در  مناطق کردنشین ترکیه و سوریه دست رد به خواست های تروریست های پژاک می زند. و حضور حداکثری خود در انتخابات را اعلام کرده اند.


موضع روشن هم وطنان کُرد در انتخابات ۹۶/پژاک حق مداخله در سرنوشت کردها  را ندارد


به گزارش انجمن بی تاوان: مشارکت حداکثری ملت ایران در انتخابات ها  شکست سنگینی برای دشمنان و گروه های ضد انقلاب تروریستی محسوب می گردد.

برخی از احزاب تروریستی غرب کشور انتخابات را تحریم می کنند و برخی دیگر با بکارگیری کلمات دیپلماتیک  و بازی با واژه ها سعی بر این دارند در افکار عمومی خود را مطرح و تاثیر گذار جلوه دهند.

از اوایل انقلاب اسلامی این گروهک های تروریستی بر طبل ناسازگاری با جمهوری اسلامی ایران کوبیده و هم اکنون با حمایت کشورهای عربی و امریکا توهماتشان افزایش یافته و بر یاوه گویی های خود در فضای مجازی و رسانه ای ادامه می دهند.

هم وطنان کرد زبان ما همیشه وفاداری خود را به انقلاب و رهبری ثبات کرده اند ،مصداق این مورد می توان به  آخرین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره نمود  ، کردهای ایران اسلامی با حضور حداکثری در پای صندوق رای پاسخ یاوه گویی های پژاک را داده اند و کمتر از یک ماه بار دیگر پاسخ اراجیف  عده ای تروریست کوه نشین را خواهند داد.

پژاک ، مدتی است توسط عربستان و امریکا ساپورت مالی می شود  و به ناچار در فضای مجازی بر علیه جمهوری اسلامی ایران دست به یاوه گویی  می زند. کودار یا همان پژاک با بکار گیری واژه خط سوم و بازی با عبارات سیاسی  بدنبال تغییر در حکومت اسلامی ایران است… ادعای سخیفانه که ، تاکنون در میان ملت خریدار نداشته و هیچ یک از  مقامات رسمی و دولتی نظام جمهوری اسلامی ایران واکنشی نشان نداده اند، چرا که سیاست کلان ایران ، شفاف و روشن بیان می نماید  ،تروریست و افراطی گری در دنیا محکوم بوده و ایران خود را ملزم به مبارزه با تروریست در دنیا می داند.

سرگرده های تروریستی پژاک و کودار هر روز با انتشار بیانیه های مختلف و یا مصاحبه های گوناگون در مورد انتخابات ایران اظهار نظر می کنند و منتظر  عکس العملی از سوی  مقامات جمهوری اسلامی ایران هستند.

اکنون انجمن بی تاوان آذربایجان غربی نهادی غیر دولتی و متشکل از خانواده های قربانیان ترور پژاک و افراد جدا شده از این گروهک تروریستی  اعلام می نمایند، پژاک و گروه های تروریستی در میان کردهای ایران جایگاهی نداشته و خود را ملزم به مبارزه با این احزاب می دانند و اظهارات تروریست ها را یاوه گویی محسوب می کنند.

انجمن بی تاوان متشکل از ۵۰۰ نفر از اعضای کُرد در جای جای ایران اسلامی ، با حضور مستمر و گسترده خود در میان مردم کُرد از موضع آگاهانه آنان اطلاع دارد.

قوم فهیم و با بصیرت کرد وجود احزاب در خاک وطن را ناامنی دانسته و برای رهایی  و ابتلا نشدن به  بحران های نظیر مناطق کردنشین ترکیه و سوریه دست رد به خواست های تروریست های پژاک می زند.


تاریخ ارسال: سه‌شنبه 29 فروردین 1396 ساعت 10:09 | نویسنده: انجمن بی تاوان | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.