X
تبلیغات
زولا

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی

اطلاع رسانی از آسیب های ناشی از تروریسم

شکنجه روحی افراد زیر ۱۸ سال در پژاک

پژاک از بدو تاسیس  قدرت تصمیم گیری نداشته ، چرا که همیشه از خارج هدایت و بر اساس راستای منافع دیگران کار می کند

شکنجه روحی  افراد زیر ۱۸ سال در پژاک

پژاک دست نشانده پ ک ک و بر طبق فلسفه کمونیزم بنا شده است و ذاتا کمونیزمها به غیر از خود و اید ئولوژیشان به هیچ یک از اعتقادات و تفکرات جداگانه ارزش قائل نیستد و ذاتا تمامی ادیان الهی را رد می کنند وحتی هستی خداوند را نیز رد می کنند
در افکار عمومی جامعه این موضوع اثبات شده است که تمام گروه های تروریستی بویژه پ ک ک و پژاک ، کلمات و الگوها را به شکل وارونه جلوه می دهند. طبق اسناد بدست آمده ثابت شده که در فرقه ها جنایتها و پایمال کردن حقوق انسانها حد وحدودی ندارند ، چرا که خشونت ماهیت ذاتی تروریست ها می باشد، پژاک هر آنچه را که مناطق کردنشین انجام داده تماما بر عکس شعارهایشان بوده چرا که اکثریت قربانیانی که توسط پژاک به قتل رسیده اند کرد تبار هستند و اکر واقعا پ ژاک مدعی حقوق انسانهاست چرا انسانهای بی گناه را برای قدرت  گیری فرقه  می کشند .
واژه انسان برای پژاک تنها کاربرد ابزاری دارد و از انسانها مانند ابزار استفاده می کنند مثلا در باره : حبیب گل پری پور تا قبل از اعدام او را یک فعال سیاسی تلقی می کرد ولی زمانی که اعدام شد حبیب گلپری پور را کادر پژاک معرفی کرد .
پژاک با اتهامات واهی به عناصر خود فرد را به کام مرگ می فرستد.

شکنجه روحی اعضاء زیر ۱۸ سال از راهکاری فرقه بمنظور محیا سازی و تبدیل نوجوان به انسان های بی رحم و خونریز است.
پژاک با شکنجه های روحی و روانی در زندان های خود حقوق انسانی را پایمال می کند. از جمله شیوه های شنکنجه وحشتناک در پژاک می توان به سوزانیدن نایلون ،دادن آب شور به جای آب آشامیدنی ،ندادن غذا و یا دادن پسمانده غذاهایشان و کندن قبر متهم به دست خوده متهم و نگه داری متهمان در زیر غارهای تاریک و زیر خاک که معمولا مرطوب و سرد و یا اینکه نگه داری چندین متهم در یک محیط تنگ …. اشاره نمود
اعدام و گلوله باران کردن متهمان در جلو دیگر اعضا و ایجاد ترس و رعب در دیگران نوعی دیگر از شکنجه های روحی محسوب می شود.

پژاک با بکارگیری این گونه شکنجه های وحشیانه ، افراد زیر ۱۸ سال را تبدیل به قاتلان  حرفه ای  می کند.
پژاک مدعی است که سامان نسیم در زمان دستگیری به سن قانونی نرسیده بود ولی در داخل گروه افراد زیر ۱۸ را مسلح کرده و به جنگ اعزام می کنندو این ادعای پژاک کاملا در تضاد می باشد.

پژاک از سامان نسیم حمایت می کند، در  حالی صدها نوجوان (همراه عکس و مشخصات )که زیر ۱۸ سال در پژاک به قاتل تبدیل شده اند ، در اینجا بایستی این موضوع مورد تجزیه و تحلیل قرار بگیرد  چرا پژاک از افراد زیر ۱۸ سال  را مسلح و به در جنگ ها اعزام می کند؟

تاریخ ارسال: دوشنبه 17 خرداد 1395 ساعت 10:24 | نویسنده: انجمن بی تاوان | چاپ مطلب
نظرات (1)
دوشنبه 17 خرداد 1395 10:30
مجتبی
امتیاز: 0 0
لینک نظر
دروغ که نمیگی
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.