انجمن بی تاوان آذربایجان غربی

اطلاع رسانی از آسیب های ناشی از تروریسم

عبداالله اوجالان ابزار تفکر کمونیست/ تفکرات اوجالان عامل ناکامی و شکست پ ک ک در ۴۰ سال

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی :پ ک ک در دهه ۱۹۷۰میلادی با وجود جنگ سرد در جهان میان دو قطب از جمله امپریالیزم و سوسیالیزم در دنیا تاسیس شد.

عبداالله اوجالان ابزار تفکر کمونیست/ تفکرات اوجالان عامل ناکامی و شکست پ ک ک در ۴۰ سال

دو قطبی بودن دنیا در این دهه تا ثیر بسزایی در شکل گیری جنبشها داشت و بخصوص در خاورمیانه بشدت تحت تاثیر تفکرات سوسیالیزم قرار گرفت.
برای بسیاری از گروهها تفکرات مارکسیزم راهی برای رهایی تلقی شد و ذاتا جنبشهایی که بدور از تفکرات مارکسیزم و طبق حقیقت ایده جامعه گام برداشتند موفق شدند اما گروههایی که با تفکرات مارکسیزم حرکت کردند شکست خوردند و بخصوص این ایده در کردستان برای مردم ضرری زیاد به بارآورد .
عبدالله اوجالان سرکرده تروریستی پ ک ک ، در سالهای اول دانشگاه با کتابهای مارکسس آشنا شده و چنین اظهار کرد “حضرت محمد ص باخت و مارکسس پیروز شد ” حال اینکه اوجالان در زمان ابتدایی و راهنمایی قران را خوانده بود و حتی پیش ماموستاها اموزش قران  دید ه است .
کسی که تفکر مارکسس را قبول و اطاعت کند به این معنی است که وی در انحراف است و عقیده وی تغییر کرده وهمچنین معیارهای اخلاقی و رفتاری واحساس گناه به دیگران و رحم و وجدان …هم را از دست می دهد زیرا مارکسس می گوید که “دین افیون است “
اوجالان تنها ابزار تفکر مارکس شده و به نحوی مجری عملیاتی اتوپیای مارکس در خاورمیانه با رهبری در پ ک ک گردید،  و به کلی  دین و عقاید دینی را ترد ، و بدون معیار دینی حرکت کرد.

مارکسس برای فرقه پ ک ک تبدیل به خدای جدید شده  و از وی تبعیت می کردند ، ذاتا کسی که فاقد معیارهای دینی و مذهبی در زندگی باشد به مرور زمان به دیکتاتور و ظالم تبدیل می شود.

عبدالله اوجالان با پیروی از مکتب مارکسیزیم در این مقطع از تاریخ  تبدیل به رهبری دیکتاتور و ظالم شد…
تا سال ۱۹۹۹میلادی اوجالان بادین هیچ ارتباطی نداشته ولی پس از دستگیری با تغییر رویکرد در سیاست های پ ک ک بدنبال  چگونگی جذب گرایش های دینی بود و تا کنون پ ک ک  نتواسته اشتباه گذشته خود را تلافی کند
وهدفش تغییر در بافت جامعه کردستان بود و از متد زور و خشونت بی حد و مرز در برابر مردم استفاده کرد و صدها خانواده را قتل عام کرد و باز هم جامعه تسلیم خواسته های پ ک ک نشد واوجالان از سال ۱۹۹۹م به بعد با یک تاکتیک سیاسی طوری وانمود کرد که بدون همراهی دیگر تفکرات و بخصوص عقاید اسلامی ادامه دادن ممکن نیست و به همین سبب با  صدور بیانیه های گوناگون در ایام مقدس از جمله عید فطر و عید قربان و …. بدنبال فریب افکار عمومی بود.
عملا  بزرگترین شکست پ ک ک در جامعه کُردی ناشی از ایدئولوژی و تفکرات منسوخ اوجالان بود .

تفکرات سوسیالیزم و مارکسیزم متضاد اندیشه های اسلامی است زیرا جامعه ای که قرنها با اندیشه اسلامی رشد و پیشرفت کرده است محال است که با تفکرات مارکسیزم اداره شود ، با وجود چنین شرایطی  پ ک ک به حدی از تفکرات مارکسیزم تحت تا ثیرقرار گرفته بود که مانند انسانها سرخوش مست شده بود و با این باور که می تواند حافظه یک جامعه را با زور و رعب و ترس عوض کند و هیچ موقعی هم از درجه شدت و خشونت در برابر مردم کرد نکاست بلکه خون بسیاری از انسانها ریخته شد و تا به امروز هم بیشترین تلفات چنگ پ ک ک همین کردها هستند.
پ ک ک و پزاک با دادن بیانیه ها گوناگون به مناسبت ایام مبارک ومذهبی جند هدف دارد :
-به دنبال تلافی کردن اشتباهات گذشته نسبت به دین است
-جذب پتانسییل های دینی و مذهبی در راستای اهداف گروهکی است وباین عملکرد نشان دادن خود به عنوان یک جنبش دمکرات خواه
-کاستن نگرش تروریستی که در گذشته متحمل شده بود و می خواهد با سیاست بر دین این نگرشها را از بین ببرد
-ایجاد جایگاهی جدید در قشرهای مختلف جامعه
به طور کلی پ ک ک تنها به دنبال سوء استفاده از دین هستند ، و چرا که هر کسی که به دین و مذهب پایبند باشند دست به قتل انسانهای بی گناه نمی زند ، فرزندان مردم را بدون اجازه و رضایت  والدین به عضویت فرقه در نمی آورد  و کودکان را بی سرپرست یتم نمی گذارند و امنیت مردم را بر هم نمی زنند .

امروزه پ ک ک و پزاک در کارنامه سیاه خود مسئول  اکثریت قتل ها در کردستان می باشد.

صدور بیانیه ها در مناسبت های دینی بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته تا با این حیله و نیرنگ افکار عمومی را فریب دهد. عملکرد و رفتار پ ک ک با ادعای آنان کاملا در تناقض می باشد و هیچ گونه میعارهای اسلامی در رفتار آنها دیده نمی شود بعنوان مثال  می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

چرا پ ک ک و پژاک مسجد ها را به سنگر تبدیل کرده اند و این اماکن ها را ویران ؟ حال اینکه اگر پ ک ک پایبند دین است چرا در مسجدها جنگ می کند و انها را تخریب می کند ؟
چرا کتابهای دینی در پ ک و پژاک تدریس نمی شود ؟ آیا واقعا در پ ک ک و پزاک کتاب دینی هست؟
آیا  تا بحال مشاهده شده است که اغاز یک جلسه و یا یک برنامه تلویزیون بنام خدا شروع شود ؟
ایا تابحال مشاهده شده است که پ ک ک و پز اک کسی را ببخشد ؟زیرا کسی دستگیر شود دیگر بر نمی گردد .

نتیجه گیری می شود پ ک ک و پژاک به گروه کمونیستی بوده و عناصر آنان افرادی لایک، که به خدا اعتقاد نداشته  و خونریزی و خشونت در گوشت و استخوان آنان رخنه کرده است.

تاریخ ارسال: سه‌شنبه 19 مرداد 1395 ساعت 10:07 | نویسنده: انجمن بی تاوان | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.