X
تبلیغات
زولا

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی

اطلاع رسانی از آسیب های ناشی از تروریسم

مرادکاریلان:جنگ مسلحانه در ایران مغایر با سیاست پ ک ک است.

استراتژی جنگ مسلحانه در مناطق کردنشین خاورمیانه از سیاست های کلان پ ک ک بوده ، ولی   جنگ مسلحانه از نظر سران پ ک ک و پژاک  در کردستان ایران مغایر با سیاست های گروه است ؟!

مرادکاریلان:جنگ مسلحانه در ایران مغایر با سیاست پ ک ک است.

به گزارش انجمن بی تاوان آذربایجان غربی : مرادکاریلان فرمانده نیروهای نظامی پ ک ک -پژاک در مصاحبه با شبکه نوروز تی جنگ و عملیات مسلحانه در مناطق کردنشین ایران  را مغایر با سیاست های کنونی پ ک ک – پژاک اعلام  کرد.

مراد کاریلان   هر گونه جنگ و درگیری در مناطق کردنشین ایران را اقدامی اشتباه عنوان کرده و گفت ما مخالف جنگ در مناطق کردنشین ایران هستیم ، کاریلان همچنین تاکید کرد که کردهای ایران نبایستی وارد جنگ های مذهبی شوند

اظهارات مراد کاریلان کاملا با سیاست های کنونی پ ک ک  پژاک در تناقضی آشکار است.

سیاست کلان و کنونی پ ک ک تدوام جنگ در مناطق کردنشین خاورمیانه بوده و ادامه جنگ در مناطق کردنشین  را حرکت رو به جلوی گروه می داند،  ولی در مورد مناطق کردنشین ایران چنین نظری ندارند؟!

شکست ها و ناکامی های متوالی گروه در عرصه ای سیاست و جنگ مسلحانه شرایط کردستان ایران را با سایر مناطق کردنشین خاورمیانه متمایز کرده است ، عدم همراهی کردهای ایران و نداشتن مشروعیت قانونی در میان هم وطنان کُرد یکی از مهمترین عوامل ناکامی های گروه محسوب می شود.

اقندار و امنیت موجود در مناطق کردنشین ایران به همت و تلاش نیروهای مردمی خود منطقه بوده و مقابله کردها با احزاب تروریستی مانعی بزرگ در عدم  پیشبرد اهداف گروه ها و احزاب است.

تاریخ ارسال: دوشنبه 25 مرداد 1395 ساعت 09:13 | نویسنده: انجمن بی تاوان | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.