انجمن بی تاوان آذربایجان غربی

اطلاع رسانی از آسیب های ناشی از تروریسم

آشفتگی و تنش در کادر رهبری پژاک/حاجی احمدی برکنار شد

عدم تحقق سیاست های پژاک و تلافات اخیر گروهک در کرمانشاه منجر به تنش و اختلاف در کادر رهبری گروه شده و در پنجمین گنکره این حزب تغییرات عمده در کادر رهبری پژاک صورت گرفت.

آشفتگی و تنش در کادر رهبری پژاک/حاجی احمدی برکنار شد

انجمن بی تاوان آذربایجان غربی : عبدالرحمن حاجی احمدی سرگرده پژاک از بدو تاسیس این گروه تروریستی در سمت ریاست گروه بوده و در چهار گنگره قبلی بدلیل وجود رفتارهای دیکتاتوری برکناری وی از سمت ریاست گروهک برای اعضای کنگره بسیار دشوار بود. افراد همچون شمال بشیری ،عثمان جعفری ،زینب آذر بدلیل اختلاف با حاجی احمدی از حزب کنار گذاشته شده اند.
حاجی احمدی در مدت ۱۲ سال ریاست بر فرقه تروریستی پژاک نتواست سیاست ها و برنامه های گروه را تحقق بخشید و تلافات اخیر پژاک در کرمانشاه که منجر به هلاکت ۱۲ تن از عناصر گروهک شد بی کفایتی و بی درایتی حاجی احمدی وکادر رهبری را مسجل نمود.
بر این اساس تمامی اعضاء و کادرهای پژاک با برگزاری پنچمین گنگره حزب ، تغییرات عمده ای در کادر رهبری این گروه تروریستی انجام داده اند.
سیامند معینی و زیلان اورمیه بعنوان روسای مشترک گروه برگزیده شده اند.
اکنون با وجود چنین شرایطی بایستی حاجی احمدی و سایر کادرهای برکنار شده از سمت ها و مقام حزبی خود خداحافظی کرده و اسلحه بدست در کوه های قندیل حضور یابند.
این تغییر و تحول عظیم در گروه بدون شک منجر به اختلافات درون حزبی خواهد شد و افرادی را که ۱۲ سال در کشورهای اروپایی عیاشی و خوشگذارانی کرده اند به این آسانی و راحتی قید این همه خوشگذارانی و رفاه را نخواهند زد.

تاریخ ارسال: دوشنبه 3 آبان 1395 ساعت 11:16 | نویسنده: انجمن بی تاوان | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.